استفاده از موبایل‌های هوشمند هر روز افزایش می‌یابد، در حال حاضر از هر دو ایرانی بیش از یک نفر موبایل هوشمند دارد و این آمار هر روز افزایش می‌یابد. شرکت‌های مختلف برای دسترسی به مشتریان هدف خود نیاز دارند که خود را با تغییرات روز وفق دهند و سعی کنند خدمات و محصولات خود را به آن‌ها معرفی نمایند.
طراحی اپلیکیشن موبایل می‌تواند شما را بسیار سریع‌تر به هدفی که می‌خواهید برساند و باعث شود افراد بیشتری با محصولات و خدمات شما آشنا شوند. واحد طراحی اپلیکیشن موبایل پایدار افزار با تجربه‌ی خود در زمینه‌ی طراحی رابط کاربری برای افراد و سازمان‌های مختلف بر اساس تجربه کاربری ساده، اقدام به طراحی اپلیکیشن موبایل برای شرکت‌ها و صنایع مختلف کرده است.

اگر فکر می‌کنید از ظرفیت موبایل می‌توانید برای توسعه‌ی کار خود استفاده کنید با استفاده از فرم انتهایی در این صفحه، با پایدارافزار تماس بگیرید. ما در یک یا چند جلسه، موضوع کاری شما را تحلیل کرده و بهترین راهکار را پیشنهاد می‌دهیم. تیم طراحی اپلیکیشن موبایل پایدار افزار، علاقه دارد به کدهای فنی به چشم یک ابراز نگاه کند، ابزاری در خدمت اهداف شما! پس گام اول شناسایی درست هدف و مخاطب هدف است. در مرحله‌ی دوم، محتوا و کارکرد برنامه مشخص می‌شود و برای دانلود شدن برنامه و جلب نظر مخاطبان پیشنهاداتی کارشناسانه به شما می‌دهیم. گام بعدی طراحی ساختار فنی برنامه است و کمی هم در مورد رابطه کاربری بحث می‌کنیم. خروجی مرحله‌ی اول، یک برنامه‌ی اجرایی است که اگر مورد توافق شما باشد قرارداد منعقد شده و کار را شروع می کنیم!

ارسال درخواست

پس از انتخاب سرویس مدنظر و استفاده از مشاوره‌ی رایگان پایدارافزار، درخواست سرویس خود را ارسال کنید.

تماس ما با شما

درخواست شما توسط تیم کارشناسی پایدار بررسی می‌شود و کارشناس فروش با شما برای هماهنگی‌های بیشتر تماس می‌گیرد.

جلسه‌ی حضوری

جهت ارائه‌ی پیشنهادات ما به شما و دریافت نیازهای‌تان از اپلیکیشن موبایل، جلسه‌ی حضوری در دفتر پایدارافزار خواهیم داشت. (در صورت وجود هرگونه مشکل برای جلسه‌ی حضوری از جانب شما، این مرحله به صورت تلفنی و یا در محل دیگری انجام می‌شود.

عقد قرارداد

پس از نهایی کردن سفارس، قرارداد مابین شرکت نرم‌افزاری پایدار آکام کهن و سفارش‌دهنده بسته می‌شود. 30% از هزینه‌ی کل پروژه در این مرحله پرداخت می‌شود و فرایند انجام پروژه آغاز می‌شود.

دریافت اطلاعات اولیه

اطلاعات اولیه در جلسه‌ی حضوری و یا در پنل کاربری پایدارافزار، توسط واحد اپلیکیشن موبایل از شما دریافت می‌شود و نمونه‌ی طراحی اولیه‌ی رابط کاربری به صورت فایل تصویری به شما تحویل داده می‌شود.

طراحی نهایی

فایل طراحی اولیه با توجه به نقطه نظرات شما در نرم‌افزار فوتوشاپ طراحی می‌شود و خروجی آن برای اصلاحات نهایی در پنل کاربری‌تان قرار می‌گیرد. اصلاحاتی نظیر سایز و رنگ بخش‌بندی‌ها در این مرحله انجام می‌شود و تا زمانی که طرح مورد رضایت شما نباشد این اصلاحات ادامه دارد.

آغاز کدنویسی

پس از نهایی کردن فایل تصویری، تیم برنامه‌نویسی پایدار کدنویسی را آغاز می‌کند و تمام امکاناتی که در جلسات برای اپلیکیشن موبایل خود در نظر گرفتید، نوشته و اجرا می‌شود. قبل از شروع کدنویسی و پس از تایید رابط کاربری اپلیکیشن موبایل، 30% دیگر از مبلغ کل قرارداد طراحی توسط شما پرداخت می‌شود.

تحویل اولیه‌ی اپلیکیشن

اپلیکیشن اولیه آماده‌ی تحویل می‌شود تا اصلاحات شما صورت بگیرد. اصلاحات امکانات اپلیکیشن در این مرحله تا زمان رضایت کامل شما ادامه پیدا می‌کند.

کنترل امنیت و سرعت اپلیکیشن

امنیت و سرعت اجرای اپلیکیشن موبایل‌تان توسط مولفه‌های مرتبط سنجیده می‌شود و گزارش آن به شما تحویل داده می‌شود.

کنترل امنیت و سرعت اپلیکیشن

امنیت و سرعت اجرای اپلیکیشن موبایل‌تان توسط مولفه‌های مرتبط سنجیده می‌شود و گزارش آن به شما تحویل داده می‌شود.

نهایی شدن اپلیکیشن موبایل

پس از ارائه‌ی گزارش‌های مختلف و بررسی شما، خروجی اپلیکیشن گرفته می‌شود و 40درصد باقی‌مانده از پروژه از سوی شما پرداخت می‌شود. پس از این مرحله اپلیکیشن موبایل در استورهای مختلف (اپل استور، پلی استور، بازار، استور مایکروسافت و ...) گذاشته می‌شود.

آغاز پشتیبانی

برای پایدارافزار، فروش انتهای کار نیست، بلکه آغاز همکاری بین ما و شماست. هر مشکلی که در اپلیکیشن موبایل به وجود بیاید توسط واحد طراحی اپلیکیشن موبایل بر طرف می‌شود و هر زمان بخواهید ویژگی‌هایی به اپلیکیشن اضافه کنید، پایدار افزار در خدمت شماست.


  • تصمیم خود را گرفته‌اید و می‌خواهید این محصول را سفارش دهید؟ فرم را پر و ارسال کنید تا کارشناس فروش با شما تماس بگیرد.
  • در رابطه با این پکیج سوالی دارید که نیاز به توضیح بیشتر دارد؟ فرم را پر کنید و از مشاوره‌ی رایگان پایدارافزار استفاده کنید.
  • از کیفیت کارهای پایدارافزار اطمینان ندارید؟ به نمونه‌کارهای واحد طراحی سایت و گرافیک مراجعه کنید!