اپلیکیشن های موبایل تولید شده توسط واحد طراحی اپلیکیشن موبایل پایدار افزار، به صورت Native تولید می‌شوند و به همین جهت در زمان اجرا بر روی گوشی‌های موبایل با بالاترین سرعت لود و اجرا خواهند شد. اپلیکیشون موبایل متصل به سایت، اپلیکیشنی ست که اطلاعات را از وب‌سایت لود می‌کند. از طرف دیگر تمام اطلاعات مرتبط و داخل اپلیکیشن موبایل از طریق وب سایت قابل دسترس و مدیریت خواهد بود. این پکیج مناسب برای وب‌سایت‌های خبری، شرکتی، سازمانی و فروشگاهی ست. با استفاده از اپلیکیشن موبایل می‌توانید با کاربران خود بیشتر در ارتباط باشید. بیایید امروز فرایند جذاب طراحی اپلیکیشن موبایل را در کنار یکدیگر تجربه کنیم.
تعداد استفاده‌کنندگان یک اپلیکیشن موبایل و کیفیت آن‌ها از این نظر که مشتری هدف شما باشند، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین جهت رعایت نکات مختلفی که باعث سهولت کار با یک نرم‌افزار گردد و از طرف دیگر آن اپلیکیشن موبایل را کارا کند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

برخز از مزایای استفاده و راه‌اندازی اپلیکیشن موبایل:

 • موجب استحکام و توسعه‌ی برند تجاری شما می‌شود.
 • در هر زمان و مکان می‌تواند دردسترس باشد.
 • خدمات و محصولات شما به سادگی در سراسر جهان در اختیار عموم قرار می‌گیرد.
 • با توجه به اینکه موبایل نزدیک‌ترین وسیله‌ی الکترونیکی به افراد است، ارتباط نزدیک‌تری با مخاطبین خود برقرار می‌کنید.
 • محصولات و خدمات خود را به بازارهای جدید معرفی خواهید کرد.
 • توانایی به روزرسانی خودکار اطلاعات محصولات و اخبار شرکت شما در نرم‌افزار موبایل وجود دارد.
 • توانایی پرداخت آنلاین و فروش محصولات در اپلیکیشن موبایل وجود دارد.
 • امکان ایجاد متن، صدا، عکس، فیلم، انیمیشن و …
 • امکان ایجاد ارتباط و تماس دو طرفه
 • امکان ارسال نوتیفیکیشن برای کاربران
 • امکان ایجاد و معرفی خدمات ویژه از طریق نرم‌افزار موبایل
 • امکان ایجاد گیمیفیکیشن و بازی‌سازی تجاری!
 • و…

ارسال درخواست

پس از انتخاب سرویس مدنظر و استفاده از مشاوره‌ی رایگان پایدارافزار، درخواست سرویس خود را ارسال کنید.

تماس ما با شما

درخواست شما توسط تیم کارشناسی پایدار بررسی می‌شود و کارشناس فروش با شما برای هماهنگی‌های بیشتر تماس می‌گیرد.

جلسه‌ی حضوری

جهت ارائه‌ی پیشنهادات ما به شما و دریافت نیازهای‌تان از اپلیکیشن موبایل، جلسه‌ی حضوری در دفتر پایدارافزار خواهیم داشت. (در صورت وجود هرگونه مشکل برای جلسه‌ی حضوری از جانب شما، این مرحله به صورت تلفنی و یا در محل دیگری انجام می‌شود.

عقد قرارداد

پس از نهایی کردن سفارس، قرارداد مابین شرکت نرم‌افزاری پایدار آکام کهن و سفارش‌دهنده بسته می‌شود. 30% از هزینه‌ی کل پروژه در این مرحله پرداخت می‌شود و فرایند انجام پروژه آغاز می‌شود.

دریافت اطلاعات اولیه

اطلاعات اولیه در جلسه‌ی حضوری و یا در پنل کاربری پایدارافزار، توسط واحد اپلیکیشن موبایل از شما دریافت می‌شود و نمونه‌ی طراحی اولیه‌ی رابط کاربری به صورت فایل تصویری به شما تحویل داده می‌شود.

طراحی نهایی

فایل طراحی اولیه با توجه به نقطه نظرات شما در نرم‌افزار فوتوشاپ طراحی می‌شود و خروجی آن برای اصلاحات نهایی در پنل کاربری‌تان قرار می‌گیرد. اصلاحاتی نظیر سایز و رنگ بخش‌بندی‌ها در این مرحله انجام می‌شود و تا زمانی که طرح مورد رضایت شما نباشد این اصلاحات ادامه دارد.

آغاز کدنویسی

پس از نهایی کردن فایل تصویری، تیم برنامه‌نویسی پایدار کدنویسی را آغاز می‌کند و تمام امکاناتی که در جلسات برای اپلیکیشن موبایل خود در نظر گرفتید، نوشته و اجرا می‌شود. قبل از شروع کدنویسی و پس از تایید رابط کاربری اپلیکیشن موبایل، 30% دیگر از مبلغ کل قرارداد طراحی توسط شما پرداخت می‌شود.

تحویل اولیه‌ی اپلیکیشن

اپلیکیشن اولیه آماده‌ی تحویل می‌شود تا اصلاحات شما صورت بگیرد. اصلاحات امکانات اپلیکیشن در این مرحله تا زمان رضایت کامل شما ادامه پیدا می‌کند.

کنترل امنیت و سرعت اپلیکیشن

امنیت و سرعت اجرای اپلیکیشن موبایل‌تان توسط مولفه‌های مرتبط سنجیده می‌شود و گزارش آن به شما تحویل داده می‌شود.

آموزش مدیریت اپلیکیشن

در صورتی که مدیریت و کار با اپلیکیشن موبایل نیاز به آموزش داشته‌باشد، واحد طراحی اپلیکیشن موبایل پایدارافزار در خدمت شماست.

نهایی شدن اپلیکیشن موبایل

پس از ارائه‌ی گزارش‌های مختلف و بررسی شما، خروجی اپلیکیشن گرفته می‌شود و 40درصد باقی‌مانده از پروژه از سوی شما پرداخت می‌شود. پس از این مرحله اپلیکیشن موبایل در استورهای مختلف (اپل استور، پلی استور، بازار، استور مایکروسافت و ...) گذاشته می‌شود.

آغاز پشتیبانی

برای پایدارافزار، فروش انتهای کار نیست، بلکه آغاز همکاری بین ما و شماست. هر مشکلی که در اپلیکیشن موبایل به وجود بیاید توسط واحد طراحی اپلیکیشن موبایل بر طرف می‌شود و هر زمان بخواهید ویژگی‌هایی به اپلیکیشن اضافه کنید، پایدار افزار در خدمت شماست.


 • تصمیم خود را گرفته‌اید و می‌خواهید این محصول را سفارش دهید؟ فرم را پر و ارسال کنید تا کارشناس فروش با شما تماس بگیرد.
 • در رابطه با این پکیج سوالی دارید که نیاز به توضیح بیشتر دارد؟ فرم را پر کنید و از مشاوره‌ی رایگان پایدارافزار استفاده کنید.
 • از کیفیت کارهای پایدارافزار اطمینان ندارید؟ به نمونه‌کارهای واحد طراحی سایت و گرافیک مراجعه کنید!