طراحی لوگو یکی دیگر از خدمات واحد گرافیک پایدارافزار است. لوگوی یک شرکت و واحد تجاری نشان‌دهنده‌ی اهداف و فعالیت‌های آن مجموعه است که باید در عین سادگی و اختصار بیانگر مفاهیم مد نظر باشد و همچنین با داشتن رنگ‌بندی و استفاده از اصول زیبایی شناختی حس خوبی به مخاطب منتقل کند.

به ندرت دیده می‌شود که یک شرکت لوگوی خود را تغییر دهد، زیرا کاربران، هر مجموعه را به لوگوی آن می‌شناسند و این تغییر ممکن است به قیمت  از دست دادن برخی مشتریان و هدر رفتن تبلیغات سابق باشد. از این رو باید در طراحی لوگو بسیار دقت شود. پایدار افزار با تکیه بر دانش و مهارت متخصصین خلاق خود، خواسته‌های شما را برای طراحی لوگو در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ می‌دهد.

انواع طراحی لوگو:

 • لوگو (شامل نشانه‌ی شرکت یا سازمان)
 • لوگو تایپ (نام شرکت یا سازمان به صورت گرافیکی نوشته می‌شود)
 • لوگو و لوگو تایپ (تلفیق دو نشانه با نوشتار گرافیکی)

هزینه‌ی طراحی لوگو 500000 تومان، طراحی لوگو تایپ 750000 تومان و طراحی تلفیقی آن 1000000 تومان است.

مدت زمان طراحی لوگو از زمان ثبت سفارش تا تحویل پروژه حداقل 12 روز کاری است.

ست اداری هر شرکت شامل سربرگ، پاکت‌ها، کارت ویزیت و ... می‌شود که یکپارچگی آن‌ها برای کاربران و مخاطبین زیبایی بصری خاصی به ارمغان می‌آورد. پایدارافزار علاوه بر آماده‌سازی ست اداری اختصاصی هر شرکت به صورت یک‌پارچه و هماهنگ، طراحی را مطابق با لوگو، رنگ سازمانی و زمینه‌های کاری آن موسسه، شرکت یا سازمان انجام می‌دهد.

اگر به دنبال طراحی ست اداری زیبا و بر اساس اصول طراحی هستید گرافیست‌های پایدار افزار بهترین گزینه برای انجام پروژه‌های شما هستند.

هزینه‌ی طراحی ست اداری 500000 تومان است.

ست اداری شامل موارد زیر است:

 • سربرگ a5
 • سربرگ a4
 • پاکت‌نامه
 • کارت ویزیت
 • خودکار و دفترچه

مدت زمان طراحی ست اداری از زمان ثبت سفارش تا تحویل پروژه حداقل 7 روز کاری است.

باید گفت درج بنر یکی از بهترین روش‌های تبلیغاتی در چند سال اخیر بوده که با توجه به گسترش سایت‌های اینترنتی و پیدایش سایت‌های پر بازدید، تمامی توجه وب‌مسترها به تبلیغات اینترنتی جلب کرده است. به گزارش ویکی‌پدیا: باید بدانید ۲۸ میلیون کاربر فعال در اینترنت ایران وجود دارد. با توجه به این آمار، پس از صدا و سیما، تبلیغات در فضای مجازی بیشترین بازدید را به همراه دارد. برای شروع این تبلیغات شما نیاز به یک طراحی منحصر به فرد با توجه به نیازهای خود هستید.

اهمیت طراحی صحیح و منحصر به فرد بنرهای اینترنتی از آن حیث است که تبلیغ شما معمولا در کنار سایر بنرها قرار می‌گیرد و باید چشم بیننده را به سوی خود جلب کند. با استفاده از طراحان واحد گرافیک پایدار، در کنار مشاوره‌های رایگان این تیم برای درج بنر، می‌توانید گام اول در تبلیغات اینترنتی را هرچه بهتر بردارید. شرکت پایدار افزار می‌تواند با طراحی منحصر به فرد بنر، شما را در پیشرفت در کسب و کار خود یاری کند.

هزینه‌ی طراحی بنر تبلیغاتی 230000 تومان است.

مدت زمان طراحی بنر از زمان ثبت سفارش تا تحویل پروژه حداقل 3 روز کاری است.

پوستر تبلیغاتی را به زبان ساده می‌توان اینگونه تعریف کرد: یک صفحه حاوی اطلاعات محصولات و یا خدمات!

طراحی از مهم‌ترین عناصر تشکیل‌دهنده‌ی یک پوستر ایده‌آل و موفق است. پیشنهاد می‌کنیم برای رسیدن به این مهم، حتما از طراحان حرفه‌ای و مشاورین چاپ خبره استفاده نمایید و از اعمال نظرهای شخصی و سازمانی جداً پرهیز کنید .

برای طراحی و چاپ پوستر عموما از سایزهای متعارف و استاندارد استفاده می‌شود، ولی با توجه به نوع کاربرد و محتوای پوستر از سایزهای خاص نیز استفاده می‌شود.

سایزهای استاندارد:

 • A4 = 21 x 29.7 cm
 • B4 = 24 x 34 cm
 • A3 = 29.7 x 42 cm
 • B3 = 49 x 34 cm
 • A2 = 42 x 59 cm
 • B2 = 49 x 69 cm
 • A1 = 59 x 89 cm
 • B1 = 69 x 99 cm
 

اگر به دنبال طراحی ست اداری زیبا و بر اساس اصول طراحی هستید گرافیست‌های پایدار افزار بهترین گزینه برای انجام پروژه‌های شما هستند.

هزینه‌ی طراحی پوستر 500000 تومان است.

مدت زمان طراحی پوستر از زمان ثبت سفارش تا تحویل پروژه حداقل 4 روز کاری است.

ارسال درخواست

پس از انتخاب سرویس مدنظر و استفاده از مشاوره‌ی رایگان پایدارافزار، درخواست سرویس خود را ارسال کنید.

تماس ما با شما

درخواست شما توسط تیم کارشناسی پایدار بررسی می‌شود و کارشناس فروش با شما برای هماهنگی‌های بیشتر تماس می‌گیرد.

جلسه‌ی حضوری

جهت ارائه‌ی پیشنهادات ما به شما و دریافت نقطه نظرات شما، جلسه‌ی حضوری در دفتر پایدارافزار خواهیم داشت. (در صورت وجود هرگونه مشکل برای جلسه‌ی حضوری از جانب شما، این مرحله به صورت تلفنی و یا در پنل کاربری شما انجام می‌شود.

پیش پرداخت

پیش از شروع فرایند طراحی، 30 درصد از فاکتور توسط شما پرداخت می‌شود.

آغاز طراحی

فایل طراحی اولیه با توجه به نقطه نظرات شما در نرم‌افزار ایلاستریتور، ایندیزاین و یا فوتوشاپ طراحی می‌شود و خروجی آن برای اصلاحات نهایی در پنل کاربری‌تان قرار می‌گیرد. تا زمانی که طرح مورد رضایت شما نباشد این اصلاحات ادامه دارد.

تایید نهایی

پس از اصلاحات فایل طراحی، 70 درصد باقی‌مانده از قرارداد توسط شما پرداخت می‌شود و فایل لایه‌باز و نهایی به شما تحویل داده می‌شود.

پشتیبانی بخش گرافیک

در صورتی که فایل نهایی را پس از اتمام کار با سایر پسوند‌ها و برای مکان‌های مختلف نیاز داشتید، کافی‌ست تا با واحد پشتیبانی تماس بگیرید و یا درخواست خود را در پنل کاربری‌تان به صورت تیکت به اطلاع واحد طراحی برسانید.


 • تصمیم خود را گرفته‌اید و می‌خواهید این محصول را سفارش دهید؟ فرم را پر و ارسال کنید تا کارشناس فروش با شما تماس بگیرد.
 • در رابطه با این پکیج سوالی دارید که نیاز به توضیح بیشتر دارد؟ فرم را پر کنید و از مشاوره‌ی رایگان پایدارافزار استفاده کنید.
 • از کیفیت کارهای پایدارافزار اطمینان ندارید؟ به نمونه‌کارهای واحد طراحی سایت و گرافیک مراجعه کنید!