باید گفت درج بنر یکی از بهترین روش‌های تبلیغاتی در چند سال اخیر بوده که با توجه به گسترش سایت‌های اینترنتی و پیدایش سایت‌های پر بازدید، تمامی توجه وب‌مسترها به تبلیغات اینترنتی جلب کرده است. به گزارش ویکی‌پدیا: باید بدانید ۲۸ میلیون کاربر فعال در اینترنت ایران وجود دارد. با توجه به این آمار، پس از صدا و سیما، تبلیغات در فضای مجازی بیشترین بازدید را به همراه دارد. برای شروع این تبلیغات شما نیاز به یک طراحی منحصر به فرد با توجه به نیازهای خود هستید.

اهمیت طراحی صحیح و منحصر به فرد بنرهای اینترنتی از آن حیث است که تبلیغ شما معمولا در کنار سایر بنرها قرار می‌گیرد و باید چشم بیننده را به سوی خود جلب کند. با استفاده از طراحان واحد گرافیک پایدار، در کنار مشاوره‌های رایگان این تیم برای درج بنر، می‌توانید گام اول در تبلیغات اینترنتی را هرچه بهتر بردارید. شرکت پایدار افزار می‌تواند با طراحی منحصر به فرد بنر، شما را در پیشرفت در کسب و کار خود یاری کند.

هزینه‌ی طراحی بنر تبلیغاتی ۲۳۰۰۰۰ تومان است.

مدت زمان طراحی بنر از زمان ثبت سفارش تا تحویل پروژه حداقل ۳ روز کاری است.

ارسال درخواست

پس از انتخاب سرویس مدنظر و استفاده از مشاوره‌ی رایگان پایدارافزار، درخواست سرویس خود را ارسال کنید.

تماس ما با شما

درخواست شما توسط تیم کارشناسی پایدار بررسی می‌شود و کارشناس فروش با شما برای هماهنگی‌های بیشتر تماس می‌گیرد.

جلسه‌ی حضوری

جهت ارائه‌ی پیشنهادات ما به شما و دریافت نقطه نظرات شما، جلسه‌ی حضوری در دفتر پایدارافزار خواهیم داشت. (در صورت وجود هرگونه مشکل برای جلسه‌ی حضوری از جانب شما، این مرحله به صورت تلفنی و یا در پنل کاربری شما انجام می‌شود.

پیش پرداخت

پیش از شروع فرایند طراحی، 30 درصد از فاکتور توسط شما پرداخت می‌شود.

آغاز طراحی

فایل طراحی اولیه با توجه به نقطه نظرات شما در نرم‌افزار ایلاستریتور، ایندیزاین و یا فوتوشاپ طراحی می‌شود و خروجی آن برای اصلاحات نهایی در پنل کاربری‌تان قرار می‌گیرد. تا زمانی که طرح مورد رضایت شما نباشد این اصلاحات ادامه دارد.

تایید نهایی

پس از اصلاحات فایل طراحی، 70 درصد باقی‌مانده از قرارداد توسط شما پرداخت می‌شود و فایل لایه‌باز و نهایی به شما تحویل داده می‌شود.

پشتیبانی بخش گرافیک

در صورتی که فایل نهایی را پس از اتمام کار با سایر پسوند‌ها و برای مکان‌های مختلف نیاز داشتید، کافی‌ست تا با واحد پشتیبانی تماس بگیرید و یا درخواست خود را در پنل کاربری‌تان به صورت تیکت به اطلاع واحد طراحی برسانید.


  • تصمیم خود را گرفته‌اید و می‌خواهید این محصول را سفارش دهید؟ فرم را پر و ارسال کنید تا کارشناس فروش با شما تماس بگیرد.
  • در رابطه با این پکیج سوالی دارید که نیاز به توضیح بیشتر دارد؟ فرم را پر کنید و از مشاوره‌ی رایگان پایدارافزار استفاده کنید.
  • از کیفیت کارهای پایدارافزار اطمینان ندارید؟ به نمونه‌کارهای واحد طراحی سایت و گرافیک مراجعه کنید!