طراحی لوگو یکی دیگر از خدمات واحد گرافیک پایدارافزار است. لوگوی یک شرکت و واحد تجاری نشان‌دهنده‌ی اهداف و فعالیت‌های آن مجموعه است که باید در عین سادگی و اختصار بیانگر مفاهیم مد نظر باشد و همچنین با داشتن رنگ‌بندی و استفاده از اصول زیبایی شناختی حس خوبی به مخاطب منتقل کند.

به ندرت دیده می‌شود که یک شرکت لوگوی خود را تغییر دهد، زیرا کاربران، هر مجموعه را به لوگوی آن می‌شناسند و این تغییر ممکن است به قیمت  از دست دادن برخی مشتریان و هدر رفتن تبلیغات سابق باشد. از این رو باید در طراحی لوگو بسیار دقت شود. پایدار افزار با تکیه بر دانش و مهارت متخصصین خلاق خود، خواسته‌های شما را برای طراحی لوگو در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ می‌دهد.

انواع طراحی لوگو:

  • لوگو (شامل نشانه‌ی شرکت یا سازمان)
  • لوگو تایپ (نام شرکت یا سازمان به صورت گرافیکی نوشته می‌شود)
  • لوگو و لوگو تایپ (تلفیق دو نشانه با نوشتار گرافیکی)

هزینه‌ی طراحی لوگو ۵۰۰۰۰۰ تومان، طراحی لوگو تایپ ۷۵۰۰۰۰ تومان و طراحی تلفیقی آن ۱۰۰۰۰۰۰ تومان است.

مدت زمان طراحی لوگو از زمان ثبت سفارش تا تحویل پروژه حداقل ۱۲ روز کاری است.

ارسال درخواست

پس از انتخاب سرویس مدنظر و استفاده از مشاوره‌ی رایگان پایدارافزار، درخواست سرویس خود را ارسال کنید.

تماس ما با شما

درخواست شما توسط تیم کارشناسی پایدار بررسی می‌شود و کارشناس فروش با شما برای هماهنگی‌های بیشتر تماس می‌گیرد.

جلسه‌ی حضوری

جهت ارائه‌ی پیشنهادات ما به شما و دریافت نقطه نظرات شما، جلسه‌ی حضوری در دفتر پایدارافزار خواهیم داشت. (در صورت وجود هرگونه مشکل برای جلسه‌ی حضوری از جانب شما، این مرحله به صورت تلفنی و یا در پنل کاربری شما انجام می‌شود.

پیش پرداخت

پیش از شروع فرایند طراحی، 30 درصد از فاکتور توسط شما پرداخت می‌شود.

آغاز طراحی

فایل طراحی اولیه با توجه به نقطه نظرات شما در نرم‌افزار ایلاستریتور، ایندیزاین و یا فوتوشاپ طراحی می‌شود و خروجی آن برای اصلاحات نهایی در پنل کاربری‌تان قرار می‌گیرد. تا زمانی که طرح مورد رضایت شما نباشد این اصلاحات ادامه دارد.

تایید نهایی

پس از اصلاحات فایل طراحی، 70 درصد باقی‌مانده از قرارداد توسط شما پرداخت می‌شود و فایل لایه‌باز و نهایی به شما تحویل داده می‌شود.

پشتیبانی بخش گرافیک

در صورتی که فایل نهایی را پس از اتمام کار با سایر پسوند‌ها و برای مکان‌های مختلف نیاز داشتید، کافی‌ست تا با واحد پشتیبانی تماس بگیرید و یا درخواست خود را در پنل کاربری‌تان به صورت تیکت به اطلاع واحد طراحی برسانید.


  • تصمیم خود را گرفته‌اید و می‌خواهید این محصول را سفارش دهید؟ فرم را پر و ارسال کنید تا کارشناس فروش با شما تماس بگیرد.
  • در رابطه با این پکیج سوالی دارید که نیاز به توضیح بیشتر دارد؟ فرم را پر کنید و از مشاوره‌ی رایگان پایدارافزار استفاده کنید.
  • از کیفیت کارهای پایدارافزار اطمینان ندارید؟ به نمونه‌کارهای واحد طراحی سایت و گرافیک مراجعه کنید!