ست اداری هر شرکت شامل سربرگ، پاکت‌ها، کارت ویزیت و … می‌شود که یکپارچگی آن‌ها برای کاربران و مخاطبین زیبایی بصری خاصی به ارمغان می‌آورد. پایدارافزار علاوه بر آماده‌سازی ست اداری اختصاصی هر شرکت به صورت یک‌پارچه و هماهنگ، طراحی را مطابق با لوگو، رنگ سازمانی و زمینه‌های کاری آن موسسه، شرکت یا سازمان انجام می‌دهد.

اگر به دنبال طراحی ست اداری زیبا و بر اساس اصول طراحی هستید گرافیست‌های پایدار افزار بهترین گزینه برای انجام پروژه‌های شما هستند.

هزینه‌ی طراحی ست اداری ۱۰۰۰۰۰۰ تومان است.

ست اداری شامل موارد زیر است:

  • سربرگ a5
  • سربرگ a4
  • پاکت‌نامه
  • کارت ویزیت
  • خودکار و دفترچه

مدت زمان طراحی ست اداری از زمان ثبت سفارش تا تحویل پروژه حداقل ۷ روز کاری است.

ارسال درخواست

پس از انتخاب سرویس مدنظر و استفاده از مشاوره‌ی رایگان پایدارافزار، درخواست سرویس خود را ارسال کنید.

تماس ما با شما

درخواست شما توسط تیم کارشناسی پایدار بررسی می‌شود و کارشناس فروش با شما برای هماهنگی‌های بیشتر تماس می‌گیرد.

جلسه‌ی حضوری

جهت ارائه‌ی پیشنهادات ما به شما و دریافت نقطه نظرات شما، جلسه‌ی حضوری در دفتر پایدارافزار خواهیم داشت. (در صورت وجود هرگونه مشکل برای جلسه‌ی حضوری از جانب شما، این مرحله به صورت تلفنی و یا در پنل کاربری شما انجام می‌شود.

پیش پرداخت

پیش از شروع فرایند طراحی، 30 درصد از فاکتور توسط شما پرداخت می‌شود.

آغاز طراحی

فایل طراحی اولیه با توجه به نقطه نظرات شما در نرم‌افزار ایلاستریتور، ایندیزاین و یا فوتوشاپ طراحی می‌شود و خروجی آن برای اصلاحات نهایی در پنل کاربری‌تان قرار می‌گیرد. تا زمانی که طرح مورد رضایت شما نباشد این اصلاحات ادامه دارد.

تایید نهایی

پس از اصلاحات فایل طراحی، 70 درصد باقی‌مانده از قرارداد توسط شما پرداخت می‌شود و فایل لایه‌باز و نهایی به شما تحویل داده می‌شود.

پشتیبانی بخش گرافیک

در صورتی که فایل نهایی را پس از اتمام کار با سایر پسوند‌ها و برای مکان‌های مختلف نیاز داشتید، کافی‌ست تا با واحد پشتیبانی تماس بگیرید و یا درخواست خود را در پنل کاربری‌تان به صورت تیکت به اطلاع واحد طراحی برسانید.


  • تصمیم خود را گرفته‌اید و می‌خواهید این محصول را سفارش دهید؟ فرم را پر و ارسال کنید تا کارشناس فروش با شما تماس بگیرد.
  • در رابطه با این پکیج سوالی دارید که نیاز به توضیح بیشتر دارد؟ فرم را پر کنید و از مشاوره‌ی رایگان پایدارافزار استفاده کنید.
  • از کیفیت کارهای پایدارافزار اطمینان ندارید؟ به نمونه‌کارهای واحد طراحی سایت و گرافیک مراجعه کنید!