طراحی وب‌سایت‌های خبری با توجه به تعداد بالای بازدیدکنندگان و تغییرات لحظه به لحظه‌ی محتوای سایت، از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین منظور پایدارافزار برای وب‌سایت های خبری یک پکیج جداگانه در نظر گرفته است.

پایدارافزار با طراحی و پیاده‌سازی سامانه‌ای قدرتمند با امنیت بالا برای انتشار و ویرایش اخبار و همچنین دسترسی و کاربری آسان برای مخاطبین سایت به شما این نوید را می‌دهد که می‌توانید یکی از برجسته‌ترین وبسایت‌های خبری را در اختیار داشته‌باشید.

این پکیج معمولا شامل قسمت‌های: صفحه‌ی اصلی، اسلایدشو، دسته‌بندی اخبار، تعریف سرویس‌های خبری، سئوی پیشرفته، پنل نویسندگان، تبلیغات و سیستم مدیریت تبلیغات، صفحه‌ی توضیحات شرکت(درباره‌ی ما)، صفحه‌ی تماس با ما و سیستم پیشرفته‌ی ارسال نظر است.

هزینه‌ی طراحی و پیاده سازی پکیج وب سایت خبری با امکانات اولیه و طراحی اختصاصی ۴۱۰۰۰۰۰ تومان است.

موارد زیر در تمامی طراحی‌های پایدارافزار به صورت رایگان انجام می‌شود:

  • قالب بهینه‌شده و ریسپانسیو برای موبایل‌ها و تبلت‌ها
  • بهینه‌سازی اولیه برای موتورهای جست‌و‌جو
  • ثبت در موتورهای جست‌و‌جو و مشاوره‌ی سئو در زمینه‌ی کاری سایت
  • تغییرات در وب‌سایت تا ۶ ماه (اضافه کردن خدمات و امکانات جدید شامل هزینه‌ی جداگانه است)
  • پشتیبانی دائمی از اجرای صحیح وب‌سایت در تمام دیوایس‌ها

مدت زمان طراحی و پیاده سازی پکیج وب‌سایت خبری با امکانات اولیه و طراحی اختصاصی حداقل ۱۴ روز کاری است.

 

ارسال درخواست

پس از انتخاب سرویس مدنظر و استفاده از مشاوره‌ی رایگان پایدارافزار، درخواست سرویس خود را ارسال کنید.

تماس ما با شما

درخواست شما توسط تیم کارشناسی پایدار بررسی می‌شود و کارشناس فروش با شما برای هماهنگی‌های بیشتر تماس می‌گیرد.

جلسه‌ی حضوری

جهت ارائه‌ی پیشنهادات ما به شما و دریافت نیازهای‌تان از وب‌سایت، جلسه‌ی حضوری در دفتر پایدارافزار خواهیم داشت. (در صورت وجود هرگونه مشکل برای جلسه‌ی حضوری از جانب شما، این مرحله به صورت تلفنی انجام می‌شود.

عقد قرارداد

پس از نهایی کردن سفارس، قرارداد مابین شرکت نرم‌افزاری پایدار آکام کهن و سفارش‌دهنده بسته می‌شود. 30% از هزینه‌ی کل پروژه در این مرحله پرداخت می‌شود و فرایند انجام پروژه آغاز می‌شود.

دریافت اطلاعات اولیه

اطلاعات اولیه مثل لوگو و مشخصات شرکت در پنل کاربری پایدارافزار، توسط واحد طراحی از شما دریافت می‌شود و نمونه‌ی طراحی اولیه به صورت فایل تصویری به شما تحویل داده می‌شود.

طراحی نهایی

فایل طراحی اولیه با توجه به نقطه نظرات شما در نرم‌افزار فوتوشاپ طراحی می‌شود و خروجی آن برای اصلاحات نهایی در پنل کاربری‌تان قرار می‌گیرد. اصلاحاتی نظیر سایز و رنگ بخش‌بندی‌ها در این مرحله انجام می‌شود و تا زمانی که طرح مورد رضایت شما نباشد این اصلاحات ادامه دارد.

آغاز کدنویسی

پس از نهایی کردن فایل تصویری، تیم برنامه‌نویسی پایدار کدنویسی را آغاز می‌کند و طرح را دقیقا مطابق تصویر پیاده می‌کند. در این مرحله 30% دیگر از مبلغ کل قرارداد طراحی توسط شما پرداخت می‌شود.

پیاده‌سازی وب‌سایت

با استفاده از فایل‌های شما و مشخصات سایت‌تان، تیم طراحی‌سایت مطالب اولیه را بارگذاری می‌کند تا سایت قابل استفاده شود. سایت پیاده شده برای اصلاحات نهایی خدمت شما ارائه شده و در صورت نیاز، با تیم طراحی جلسه‌ای حضوری در دفتر پایدارافزار برگزار می‌کنیم.

کنترل امنیت و سرعت

امنیت وب‌سایت و سرعت بارگزاری آن توسط وب‌سایت‌های مرتبط سنجیده می‌شود و گزارش آن به شما تحویل داده می‌شود.

موبایل و تبلت!

تمام بخش‌های وب‌سایت نهایی مجددا در تمامی دیوایس‌های موجود بررسی می‌شود تا هیچ مشکلی برای مشاهده‌ی سایت در گوشی و تبلت وجود نداشته‌باشد.

آموزش کار با وب‌سایت

کار با وب‌سایت‌های طراحی شده توسط پایدارافزار به مدد پنل کاربری آسان آن نیازی به توضیحات پیچیده ندارد، جلسه‌ای برای آموزش شما در دفتر پایدارافزار هماهنگ می‌شود تا وب‌سایت تحویل داده شود. (در صورت هرگونه مشکل برای مراجعه‌ی حضوری شما، این مرحله می‌تواند از طریق واحد پشتیبانی انجام شود.)

نهایی شدن وب‌سایت

پس از ارائه‌ی گزارش‌های مختلف و بررسی شما، طراحی وب‌سایت نهایی می‌شود و 40درصد باقی‌مانده از پروژه از سوی شما پرداخت می‌شود.

آغاز پشتیبانی

علاوه بر هاست و دامه که پشتیبانی 24 ساعته تا روز پایان سرویس دارند، طراحی‌های پایدارافزار نیز شامل پشتیبانی ویژه‌ای می‌شوند. در این پشتیبانی هرگونه مشکلی که در سایت شما، به جهت به روز‌رسانی مرورگرها و دیوایس‌ها به وجود بیاید، توسط واحد طراحی برطرف می‌شود.


  • تصمیم خود را گرفته‌اید و می‌خواهید این محصول را سفارش دهید؟ فرم را پر و ارسال کنید تا کارشناس فروش با شما تماس بگیرد.
  • در رابطه با این پکیج سوالی دارید که نیاز به توضیح بیشتر دارد؟ فرم را پر کنید و از مشاوره‌ی رایگان پایدارافزار استفاده کنید.
  • از کیفیت کارهای پایدارافزار اطمینان ندارید؟ به نمونه‌کارهای واحد طراحی سایت و گرافیک مراجعه کنید!